גריל גז שחור-Weber Genesis E-310IL

מק"ט: 6516093
WEBER
אם אתה מבין בבשר, ונמאס לך שהוא לא יוצא כמו שצריך. ואתה משתוקק שהוא יצא ברמה המושלמת, זה הגריל בשבילך. גריל המילה האחרונה של WEBER!
אחריות: 10
ימי אספקה: 14
דגם: Genesis E310
מחיר: 5,490
מחיר משלוח: 200

מוצרים משלימים:

אם אתה מבין בבשר, ונמאס לך שהוא לא יוצא כמו שצריך. ואתה משתוקק שהוא יצא ברמה המושלמת, זה הגריל בשבילך. 
גריל המילה האחרונה של WEBER! איכות, אין לו תחרות! הדגם מותאם לגז הישראלי עוד מרמת היצור, מה שמאפשר לאש להיות  כחולה, נקיה וללא פיוח! דבר המוסיף לשמירה מקסימלית על הבשר! בעל שלושה מבערים מנירוסטה, המספקים עוצמת חום אדירה בצריכה של 42,000 BTU.  שטח צליה מרכזי 70X49 ס"מ.   רשת חימום קומה נוספת 61X12 ס"מ, רשתות יצוקות מסיביות-השומרות על החום ופולטות אותו בצורה האחידה ביותר. משולשי אמייל הנותנים חום אחיד לכל אורך הגריל. ושומרים על הבשר  שלא יתייבש , ויצא בדיוק כמו שאתה אוהב!!! כפתורי השליטה נמצאים מלפנים ונותנים למשתמש את יכולת השליטה הטובה ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר! הדגם  IL לגז הישראלי,(לא LPG) מגיע עם צינור גז שניתן לחבר ישירות לנקודת הגז ללא שום צורך בשנויים, וללא צורך בטכנאי! מרכיבים את הגריל,מחברים את הצינור לגז והגריל מוכן לפעולה! בקלות, בפשטות ובנוחות- Weber!

גריל גז עם ארוניות אחסון,  מד חום אינטגרלי המקנה שליטה וביקורת אופטימלית לכל רוחב ואורך שטח הצלייה. משטחי עבודה נוחים מאוד מותאמים במיוחד לאוהבי בשר, עשויים מנירוסטה. 4 גלגלים לניוד קל, הצתה בשיטת CROSSOVER הייחודית והמעולה! אחריות מורחבת: 10 שנים למבערים!!