כיסויים

חברת D&S מייבאת את הגרילים של חברת Weber – החברה המובילה בעולם בייצור גרילי פחם, גרילי גז, מעשנות בשר, וציוד פנאי וקמפינג נוסף. האנשים שרוכשים את אחד ממתקני הצלייה של Weber – יודעים שמצפה להם חוויה יוקרתית, ומוצר איכותי שילווה אותם במשך שנים רבות! חלק בלתי נפרד מהשמירה על אורך חיי הגריל – הוא הגנה שלו מפגעי מזג האוויר, אבק, לכלוך ציפורים, ועוד. מסיבה זו – כיסוי איכותי ועמיד לגריל שלכם הוא בעל חשיבות גבוהה – במידה ותרצו להאריך את חייו! אנחנו מציעים ללקוחותינו כיסויים איכותיים העשויים בד עמיד במיוחד, שישמור על הגריל שלכם מכל רע בכל מקום שתבחרו לאחסן אותו.

מציג את כל 17 התוצאות

הצורך בכיסוי לגריל

מדינת ישראל מתאפיינת באקלים ים תיכוני, המביא עמו טמפרטורות קיצוניות, משקעים בימי החורף, סופות אבק וחול לעתים, ועוד. היתרון באקלים הים תיכוני הוא בלתי ניתן לערעור – ואנו נהנים מימים נעימים רבים במהלך השנה, מה שמאפשר לנו ליהנות מברביקיו ואירוח בעזרת הגרילים הנהדרים מתוצרת חברת Weber. יחד עם כל זאת – אנחנו מעוניינים לשמור על הגריל המקצועי שלנו באופן הטוב ביותר, וזה כולל ניקוי, תחזוקה, וגם… הגנה מפגעי מזג האוויר, האבק, צואת הציפורים, ועוד. אנשים רבים מאחסנים את הגריל שלהם בגינה ותחת כיפת השמיים, היכן שהוא חשוף לשמש יוקדת בימי הקיץ, טמפרטורות משתנות של חום וקור קיצוניים, גשמים וברד, לכלוך ציפורים או חיות אחרות, אבק, ועוד. על אף שאחסון הגריל בבית הוא עדיף – אין זה תמיד נוח, אם מפאת גודלו של הגריל, ואם עקב חוסר מקום או חוסר רצון בטרטור בכל פעם שמעוניינים להשתמש בגריל. במצבים אלו, הכיסויים האיכותיים שלנו יעשו את העבודה, ויגנו על הגריל שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן – מחוץ לבית או בתוכו!

הוראות לשימוש בכיסוי לגריל

הדבר החשוב ביותר הוא כמובן – לרכוש כיסוי מותאם לגריל שלנו, כך שנוכל לכסות אותו בצורה יסודית, ומבלי שחלקים מסוימים יישארו חשופים. כשאתם מכסים את הגריל זכרו! אין זה מספיק לדאוג רק לכיסוי החלק העליון! המפגעים יכולים להגיע גם מהצדדים… למשל שמש קופחת, גשמים אנכיים עקב רוחות, וכמובן – אבק! טיפ חשוב נוסף – הניחו את הכיסוי על הגריל רק לאחר שהוא התקרר! על אף שלעתים ההמתנה עלולה להיות קצת מעיקה… בשום מצב אין לכסות את הגריל כשהוא עדיין חם – היות וזה יפגע בכיסוי, ועלול לגרום לחורים ולהצתה שלו. גם במקרה של גרילים המאוחסנים בבית – השימוש בכיסוי הוא בהחלט מומלץ למניעת הצטברות אבק, שעלול לגרום לבעיות חשמל ולהצטברות לכלוך בחלקים שונים של הגריל.

כחלק משמירה ותחזוקה של הגריל או המעשנה שלנו – נרצה לדאוג להגנה שלהם מפני פגעי האקלים, הציפורים והאבק. חברת D&S מציעה כיסויים איכותיים במיוחד, שמידותיהם מותאמות לכל אחד מהדגמים שאנו מוכרים, והם מאפשרים הגנה מושלמת בבית ובחוץ.

כיסויים איכותיים לגריל גזמעשנותטאבון וריהוט גן.

אם אתם רוצים שהמוצר שלכם יישמר וישרת אתכם למשך שנים רבות מומלץ לעשות שימוש בכיסוי ייעודי שישמור על המוצר מכל פגע או מזג אוויר.

1
    עגלת הקניות