גריל גז מקצועי Weber Summit S - 670IL

16,900

קטגוריה
יצרן
WEBER
צריכת גז
BTU 120,000
שטח צלייה
90X50 ס"מ

סניפי חברת וובר ישראל עובדים לפי הוראות משרד הבריאות ונכון לעכשיו – פתוחים כרגיל, ניתן לרכוש גם אונליין, המוצרים יגיעו במשלוח מהיר ובטוח.
* בתוספת תשלום.

הגריל המפואר ביותר TOP OF THE LINE!!! מיוחד לגז הישראלי!! גריל גז מקצועי ביותר!
אחריות: 10 שנים
ימי אספקה: 14
דגם: S 670 IL

תיאור כללי

הדגם  IL לגז הישראלי,(לא LPG) מגיע עם צינור גז שניתן לחבר ישירות לנקודת הגז ללא צורך בשנויים והתעסקות מיותרת, ללא צורך בטכנאי! פשוט מרכיבים את הגריל, מחברים אותו לגז והגריל מוכן לפעולה!

7 מבערי נירוסטה. 6 מבערים איכותיים ועוצמתיים המספקים *13,000 BTU כל אחד! ובנוסף מבער להבת-טורבו המשמש לצריבה ואטימה של הבשר! עצמת חום כוללת של כ-120,000 BTU!!! כירת  צד המספקת 12,000 BTU להנאה מושלמת ויכולת מדהימה!! הצתה חדשנית בטכנולוגיה מתקדמת ביותר! מבער אחורי אינפרה אדום בטכנולוגיה מיוחדת ובלעדית!!  קופסת עישון נפלאה הנותנת לנו את היכולת לעשן את הבשר במבחר טעמים מדהימים!! מכסה נירוסטה  דו שכבתי, המאפשר לאדים, לעשן ולחום לעלות ולרדת בצורה מושלמת חזרה אל תוך הבשר ע”מ לשומר עליו עסיסי וטעים ברמה הגבוהה ביותר!  רשתות נירוסטה איכותיות ומסיביות הקולטות את החום ברמה האופטימלית ומוסיפה לפיזור חום אחיד ומיוחד! בעובי 10 מ”מ! בעל פונקציות נפלאות וייחודיות!  מכונת הברבקיו המושלם לאנשים שמבינים בבשר – גריל גז מקצועי !!
שטח צליה מרכזי ענקי!!! 50*90 ס”מ, רשת נוספת להפשרת ירקות, פיתות, שמירה על בשר חם וגם- פונקציה של צלייה במרחק מהאש, כגון אסאדו. בגודל של:11*88, מערכת תאורה משוכללת בתוך ווסתי השליטה! משולשי  נירוסטה לפיזור אחיד וייחודי של הלהבה והגנה מלאה מפני התפרצות של להבות, ארוניות נירוסטה לאכסון ושמירה על חפצים. 4 גלגלים להזזה , ניוד קל ויעיל של הברבקיו, מד חום אינטגרלי המאפשר שליטה מקסימלית בכל שטח הצלייה. אחריות מורחבת: 10 שנים על המבערים.

מפרט טכני

  • BTU: 120000
0
    עגלת הקניות
    עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות
    פופ אפ סניפים סגורים