BBQ N MORE
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה חשוב לקנות גריל רק מחברה שנותנת אחריות – כל המידע והסיבות

אתם מדמיינים את עצמכם כבר בשלב הבא בחיים?ברגע הזה שבו אתם נכנסים לגור בבית הפרטי שלכם עם הגינה או עם המרפסת הרחבה?

אם כך, אין ספק שאוחזת בכם התרגשות היום, כשאתם עושים את הצעד, עוברים דירה והופכים להיות בורגנים.

מדובר על צעד משמעותי בחיים שרבים מאיתנו מחכים לו אך לא כולם זוכים להגשים אותו, כך שאין ספק שכדאי לכם לעשות כל מה שאפשר כדי ליהנות מכל התענוג הזה.משמעות הדברים היא שכדאי להתייחס ברצינות רבה לא רק לעיצוב הבית, חדר השינה והמטבח, אלא גם לעיצוב החלק החיצוני.

בין אם יש לכם גינה ובין אם יש לכם מרפסת, איך תוכלו שלא לקנות אחת ולתמיד גריל איכותי? עצמו את העיניים ודמיינו: גריל גדול, זקוף, שעומד שם ומחכה לכם, מוכן לפעולה בכל פעם כשאתם רוצים לעשות ברביקיו!

זה לא משנה בכלל אם אתם חושבים לעשות ברביקיו עם החבר׳ה או עם בני המשפחה כי מה שבטוח זה שאם תשכילו לקנות מכשיר איכותי ואמין, תוכלו ליהנות ממנו לשנים רבות.

 

האחריות שתקבלו על הגריל

זה לא משנה אם בחרתם לקנות גריל פחמים או גז, כי מה שבטוח זה שאחרי שהשקעתם לא מעט כסף, תרצו לעשות הכול, ובצדק, כדי להאריך את חיי המוצר. שימו לב שזה לא במקרה שחברה מקצועית נותנת לכם אחריות לכל כך הרבה זמן, שכן משך האחריות מעיד גם על איכות המוצר!

עדיף להימנע מקניית גריל שלא מקבלים עליו אחריות, כי איפה נשמע דבר כזה שתשלמו אלפי שקלים ובסופו של דבר לא תקבלו אחריות על המוצר? האחריות היא זו שנותנת ביטחון ובפועל, בעזרת האחריות, אם אכן יש תקלה כלשהי, יהיה מי שיתקן לכם את המכשיר המופלא בלי שתשלמו על כך מכיסכם.

האחריות על המוצר מעידה על כך שמי שייצר אותו מאמין בו ויודע שהגריל איכותי ויציב. לכן, אם אתם באמת רוצים לקנות לעצמכם אחת ולתמיד גריל איכותי, גדול וכזה שמהווה מטבח חוץ לכל דבר, כדאי יהיה לבחור גריל של חברה אמינה. חברות טובות וגדולות נותנות אחריות על המוצרים שלהן ולא רק דורשות מחירים מופקעים, מה שאומר שאפילו אם תוציאו לא מעט כסף, תוכלו להיות בטוחים שהגריל ישמש אתכם לעשרות שנים.

 

איך לבחור גריל מוביל?

בעולם הגרילים, כמו בכל תחום אחר בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, תוכלו למצוא מגוון אדיר של מכשירים שיוכלו לענות על הצרכים שלכם. לכן אנחנו מציעים לכם תחילה לעצור ולראות מה באמת יכול לבוא בחשבון מבחינתכם, כי מה פתאום שתיקנו גריל שאינו מספיק עמיד? האמת היא, שעוד לפני שמדברים על האיכות, צריך לבחור את שיטת העבודה של הגריל.

השיטות שרוב האנשים מתלבטים ביניהן בימינו הן: גריל פחמים אל מול גריל גז, ואכן לא קל לקבל את ההחלטה. אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהמחיר של כל גריל כזה, אם הוא יוצר על ידי חברה מוכרת ורצינית, לא יהיה נמוך, מה שעוד יותר דורש מאיתנו מחשבה רצינית ומעמיקה. מהם היתרונות של גריל פחמים? האם קיימים יתרונות גם לגריל גז? מה רוב האנשים בוחרים ואיך הבשר יכול לצאת טעים יותר? ומה עדיף – גריל פחמים או גריל גז?

 

היתרונות של צליית בשר בגריל גז

אם עד היום הייתם עושים שימוש בגרילים פשוטים יותר, כמו אלה החד פעמיים שקונים בתחנות הדלק בדרך לברביקיו, אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה השיטה הזאת מאוסה. לא נוח להשתמש בגרילים האלה, צריך להתכופף אליהם וצריך גם להיאבק ברוח כדי להדליק את הפחמים בהם.

לעומת זאת, כל מי שכבר רכש גריל גז גדול ורציני יכול לספר לכם על היתרונות הרבים שבשימוש במכשיר כזה. ראשית, לא צריך יותר לזכור את הנושא של קניית פחמים ושנית, מדליקים את הגריל בצורה הכי פשוטה שיש: על ידי כפתור! כך בדיוק גם מכבים אותו, מה שאומר שלא צריך לזרוק אח״כ את הפחמים או להתעסק בניקיונות אינסופיים.

בנוסף לכל אלה, אם אתם קונים גריל איכותי באמת, אתם יכולים להיות בטוחים גם שפיזור החום יתבצע בצורה מושלמת, מה שאומר שתוכלו לצלות בשר על פני כל הרשת. בצורה כזאת הגריל כולו מנוצל ואתם לא תלויים בכלל בתנאי מזג האוויר. זה לא משנה אם יורד גשם או אם ישנה רוח כי כל הגורמים האלה לא משפיעים כלל על צליית הבשר ועל הטמפרטורה בגריל.

 

איך מנקים גרילים מקצועיים?

בין אם אתם בוחרים גריל מקצועי שעובד על גז ובין אם אתם מעדיפים את האופציה של פחמים, אתם יכולים להיות בטוחים שגם מבחינת הניקיון יש כאן רמה גבוהה יותר שבעבר לא הייתה קיימת. למעשה היום הניקיון של גרילים משוכללים מאוד פשוט.

אם מדובר על גריל פחמים אתם פשוט מכבים את הפחמים ומוציאים אותם מגוף הגריל, מעבירים סמרטוט בתוך גוף הגריל ודואגים שעל הרשת לא יישארו מזונות שונים שנצלו ונשרפו. אם תרצו יש אפשרות גם לנקות את החלק החיצוני של הגוף על ידי מטלית לחה אך זו לא חובה אחרי כל שימוש. אם מדובר על ניקוי של גריל גז הניקיון זהה, פרט לעובדה שאין לכם בכלל פחמים לכבות או לרוקן.

שימו לב שאם אתם קונים גריל איכותי של חברה מוכרת בדרך כלל גם תקבלו הוראות ברורות לגבי הניקיון ואפילו מברשות ייעודיות שאיתן תוכלו לבצע כל ניקיון שצריך כך שאין דבר פשוט מזה. כמו כן, מעבר לניקיון היומיומי שניתן לעשות למכשיר, יש אפשרות לנקות את הגריל בצורה קצת יותר רצינית גם פעם בחצי שנה. מה שחשוב תמיד זה להקפיד על ניקיון הרשת אחרי כל צלייה כי כך, בפעם הבאה שתדליקו את הגריל, תוכלו מיד להשתמש בו בלי ריחות רעים של מזון שרוף.

 

איך מאחסנים את הגריל בעונות הקרות?

למרות שאתם עוברים עכשיו לבית עם גינה או עם מרפסת, אין ספק שבעונות הסתיו והחורף תעשו קצת פחות שימוש בגריל. לא תמיד נעים לשבת בחוץ וזה טבעי שהשימוש בגריל יהיה שמור יותר לאביב ולקיץ. לכן עולה השאלה כיצד נכון יהיה לאחסן את המכשיר בזמנים שבהם עושים בו פחות שימוש ובהחלט שווה לעצור ולתת על השאלה הזאת את הדעת.

ראשית, הגרילים המודרניים והמשוכללים מגיעים עם מכסה, כך שאחרי שאתם מנקים את הגריל לאחר השימוש כדאי כמובן לסגור את המכסה. שנית, הגרילים מגיעים עם כיסוי ואם אתם יודעים שלא תעשו בגריל שימוש בשבוע – שבועיים הקרובים, כסו אותו כמו שצריך.

בנוסף לכל אלה, רוב הגרילים מגיעים גם עם גלגלים, מה שאומר שתוכלו לגרור את המכשיר בקלות למקום שיהיה מוגן יותר מפני רוחות, גשמים או אפילו שמש מאוד חזקה. לכן, אם יש לכם מקום מוגן יותר בגינה, במרפסת או אפילו במחסן, כדאי יהיה להעביר לכם את הגריל האהוב שלכם. כך תוכלו להיות בטוחים שאפילו אם הפעם הבאה שתעשו בו שימוש תהיה רק בעוד כמה חודשים – הוא עדיין יהיה במצב מושלם לשימוש.

גריל עם אחריות
די.אנד.אס בע”מ
די.אנד.אס בע”מ

חברת D&S הינה חברת יבוא המתמחה במוצרי פנאי ולייף סטייל בסגנון אמריקאי.

החברה, אשר נוסדה בשנת 1989, עוסקת ביבוא גרילים וריהוט גן והינה החלוצה בתחומה.

היום החברה נחשבת ליבואנית המובילה בענף ומספקת שרותי יבוא לרשתות המובילות בישראל ובנוסף מספקת שירות וחלקים למגוון רחב של גרילים הקיימים בארץ. די.אנד.אס הינה היבואנית המקורית של מוצרי וובר ארה”ב – החברה הגדולה בעולם, עם מכירות של למעלה ממיליון גרילים בשנה! במיתוג עצמי, החברה מייבאת באופן בלעדי את מוצרי דישף ודיגרדן הנמכרים בכל רחבי הארץ. לאורך השנים רכשה החברה קהל לקוחות המונה עשרות אלפי אנשים בכל חלקי הארץ.

די אנ אס בפייסבוק | די אנ אס ביטיוב | המייל שלנו: [email protected]

0
    עגלת הקניות
    עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות