גריל פחמים בבאר שבע

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

גריל פחמים מעניק לנו שיטת צלייה עתיקת יומין, ומפנק אותנו במזון ברמה הגבוהה ביותר. כולנו זוכרים את הגרילים הפשוטים שהיו נמכרים פעם בקיוסקים, אך מסתבר – שעולם הגרילים עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות. כיום ניתן למצוא גרילי פחמים משוכללים במיוחד, המעניקים חווית משתמש בלתי מתפשרת. מי שמחפש גריל פחמים בבאר שבע, בוודאי ישמח לשמוע שבעיר יש סניף המייבא את מוצריה של אחת החברות המובילות בעולם בתחום הגרילים! במאמר הבא אספנו עבורכם מידע חיוני לגבי גריל פחמים בבאר שבע.

סניף D&S באר שבע

כתובת: חיים יחיל 18, באר שבע
הסדרי נגישות: גישה מלאה לנכים קיימת מערכת עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה ניתן להיכנס עם קלנועית וחיית שרות.
שעות פעילות

גריל פחמים – פעם והיום

גרילי פחמים מלווים אותנו כבר שנים רבות, ביום העצמאות, בבילויים משפחתיים, בטיולי טבע ועוד. בעבר, גרילי פחמים היו מסתכמים במלבן אלומיניום פשוט, שעליו מונחת רשת צלייה דקה. גרילי הפחמים הללו לרוב היו מחלידים מהר, ודרשו תחזוקה מפרכת לאחר כל שימוש. בנוסף מדובר בגרילים שאינם בטיחותיים במיוחד, וכבר קרו מקרים שבהם נתקלנו בגריל נמוך מכיוון שלא ראינו אותו, או שהפלנו בטעות גריל המונח על רגלי הגבהה דקיקות ובלתי יציבות. בשנים האחרונות התרחשה מהפכה בעולם גרילי הפחמים, וכיום אנו מוצאים גרילי פחמים מתקדמים במיוחד – שהופכים את התהליך למשהו אחר לחלוטין.

גריל פחמים בבאר שבע

אם חיפשתם גריל פחמים בבאר שבע, מומלץ לכם לקפוץ לביקור בסניף של חברת D&S, היבואנית הרשמית של חברת WEBER. אנו מציינים את חברת WEBER, מכיוון שהיא אחת החלוצות בענף גרילי הפחם, והרבה מן המהפכה שעליה דיברנו – התרחש בזכותה! WEBER החלה לייצר גרילי פחמים מעולם אחר, המתאפיינים בנוחות משתמש בלתי מתפשרת, חומרים איכותיים במיוחד, והכנת מזון שאין לה מתחרים. בסניף D&S בבאר שבע, תוכלו למצוא מגוון גרילי פחם מקצועיים מתוצרת WEBER, המתאימים לכל צורך ולכל מקום.

יתרונות גרילי הפחם של WEBER

יש מספר סיבות, שבזכותן אין חובב צלייה בעולם שלא מכיר את השם WEBER! גרילי הפחם של החברה המובילה בעולם, עשו מהפכה של ממש בענף הברביקיו, וגרמו לאנשים רבים לחזור לתחביב שאותו נטשו עקב חוסר נוחות ואתגרים כאלו ואחרים. מהם יתרונות גרילי הפחם של WEBER?

עיצוב מתוחכם

העיצוב המתוחכם של גרילי הפחם של WEBER, מסיר מאיתנו את הצורך לנפנף ללא הפסקה, ולהתעסק עם הגריל יתר על המידה. הגרילים של WEBER מצוידים במערכת אוורור משוכללת, המאפשרת זרימת אוויר אל הפחמים באופן מושלם – לקבלת ליבוי של הגחלים מבלי שאנו צריכים להתאמץ. בנוסף, עיצוב המכסה הקעור האופייני לגרילים של WEBER, מאפשר ניצול של החום, האדים והשומן – לקבלת בשר עסיסי במיוחד!

בטיחות

הבטיחות תמיד מגיעה לפני הכל, ובמיוחד שאנו מבלים בגינה יחד עם בני משפחה, חברים, ילדים וחיות בית. גרילי הפחם של WEBER מגיעים כשהם מצוידים ברגליים יציבות המקטינות את הסיכוי לנפילה של הגריל. כמו כן, הגרילים הם בולטים, גדולים, ועגולים, כך שניתן לראות אותם בקלות, ואין פינות שיכולות להיתפס בדברים ולהביא למשיכת הגריל בטעות.
פיצ’ר נוסף של בטיחות – הוא הידיות המבודדות המונעות כוויה!

נוחות משתמש

כשאנו משתמשים בגריל פחם של WEBER, אנו זוכים לחוויית משתמש בלתי נשכחת מההתחלה ועד הסוף. הצתת הפחמים מתאפשרת בקלות, תודות למלהיטי פחמים שאותם אנו יכולים לרכוש בנוסף, ומערכת האוורור של הגריל שומרת על ליבוי הפחמים. מד החום המובנה במכסה הגריל – מאפשר לנו פיקוח ובקרה על תהליך הצלייה. ולסיכום – מערכות איסוף השומנים והאפר, מונעות מאיתנו התעסקות מתישה בתחזוקת וניקוי הגריל, ומאפשרות לנו לפתוח את הגריל בלי לחשוב פעמיים על העבודה הכרוכה בכך!

גריל פחמים בבאר שבע

מוצרים רלוונטיים
0
    עגלת הקניות
    עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות