מטבח חוץ בבאר שבע

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

מטבח חוץ מאפשר לנו נוחות מקסימלית כשאנו יושבים בגינה שלנו, בין אם מדובר בקריאת ספר ובין אם מדובר באירוע ברביקיו מרובה משתתפים. יצרניות מטבחי החוץ, לרוב מציעות מספר אופציות ללקוחות – וזה מאפשר לכל אדם לבחור את מטבח החוץ המושלם עבורו. אם אתם מחפשים מטבח חוץ בבאר שבע, תוכלו למצוא מגוון אופציות מעניינות בסניף של D&S – המייבאת את מטבחי החוץ של חברת Dchef העולמית. מה חשוב לדעת לפני שאנו קונים מטבח חוץ בבאר שבע?

 

מדוע מטבח חוץ?

כל מי שיש לו גינה או חצר, בוודאי יכול לדמיין את הנוחות המפנקת של מטבח הנמצא בהישג יד, וחוסך מאיתנו את הצורך שבכניסה הביתה. כשמדובר באירועי ברביקיו או ארוחות ערב, ישנם יתרונות משמעותיים להתקנת מטבח חוץ:

 

פחות לכלוך בבית

כשיש לנו מטבח חוץ – הלכלוך נשאר בחוץ! אין לנו צורך לעבור בין החצר לבית עם שקיות או אריזות מטפטפות, ואין לנו צורך להכניס ולהוציא כלים לטובת שטיפה. כשאנו עורכים את כל האירוע מחוץ לבית, הדבר שומר על הבית נקי יותר.

 

פחות טרטורים

דמיינו לעצמכם ארוחת ערב או אירוע ברביקיו מפנק, שבו הכל נמצא בהישג ידכם. הסלטים, הבשרים, השתיה הקרה, הכיור והפחים. מטבח חוץ מונע מאיתנו את הטרטור שבכניסה הביתה בכל פעם מחדש.

 

שטח אחסון נוסף

כשברשותנו מטבח חוץ הכולל ארונות ומקרר, זה מאפשר לנו לנצל את שטח האחסון לטובת מוצרים שונים. למשל, מוצרים הדורשים קירור יכולים להיות מאוחסנים גם במקרר החיצוני, במידה ולא נמצא להם מקום במקרר הביתי שלנו. כלי אוכל וסכו”ם המשמשים אותנו לארוחות החוץ שלנו – יכולים להיות מאוחסנים במטבח החוץ, ובכך לחסוך לנו שטח אחסון בבית.

 

מטבח חוץ בבאר שבע

בבאר שבע ניתן למצוא את אחד הסניפים של חברת D&S, המייבאת לישראל את מטבחי החוץ של חברת Dchef העולמית. מי שמחפש מטבח חוץ בבאר שבע – יוכל למצוא מוצרים איכותיים, מתוצרת של מותג איכותי, וכאלו שילוו אתכם שנים רבות.
מה כוללים מטבחי החוץ של Dchef?

 

כיור

כיור מעניק לנו מקור של מים זורמים וניקוז, ולכן אנו יכולים לשטוף בחוץ בשרים, ירקות, כלים ועוד. כאמור, נוכחות הכיור בחוץ מונעת מאיתנו את הצורך שבטרטור הביתה בכל פעם שצריך לשטוף משהו.

 

פח אשפה

פח אשפה מסודר, מונע את הצורך בשקיות ארעיות שנוטות להיקרע ולטפטף כשאנו עורכים אירוע בגינה. כשיש לנו פח מסודר – אנו יכולים להתנהל ממש כמו בבית, ולהשליך את השקית ברגע שהיא מתמלאת.

 

מקרר

המקרר מנגיש לנו שטח קירור צמוד, בכל פעם שאנו מבלים בגינה לכל צורך שהוא. הבשרים, הירקות, הסלטים, השתיה, וכל מוצר אחר שדורש קירור – נמצא במרחק של שליחת יד מאיתנו, וחוסך מאיתנו את הצורך לרוץ הביתה בכל פעם.

 

משטחי עבודה

על גבי משטחי העבודה, אנו מבצעים את כל הפעולות הדרושות לנו בחוץ. בחלק ממטבחי החוץ מדובר במשטחי שיש של ממש, ובאחרים מדובר במשטחי אלומיניום פשוטים יותר. בכל מקרה, משטחי עבודה נוחים הם קריטיים לביצוע חיתוך, תבלון, צלחות, שטיפה ועוד.

 

מתקני צלייה ובישול

מתקני הצלייה והבישול, הם אלו שהופכים את מטבח החוץ שלנו למטבח אמיתי – שבו ניתן להכין מזון! במטבחי החוץ של Dchef תוכלו למצוא כיריים עוצמתיות או גרילים באיכות מעולה, כשהם משולבים בצורה מושלמת במכלול המטבח. בין הפונקציות שתוכלו למצוא בגרילים של Dchef: מבערים עוצמתיים במיוחד, שיפוד חשמלי מסתובב, קומה נוספת לצלייה חלשה, שטח צלייה גדול ועוד!

מטבח חוץ בבאר שבע

מוצרים רלוונטיים
0
    עגלת הקניות
    עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות