מברשות ניקוי

אצלנו תוכלו למצוא גרילים ומעשנות איכותיים מתוצרת חברת Weber, וגם את כל המוצרים הנלווים הדרושים לתחזוקה יסודית שלהם! על אף שמדובר במוצרים איכותיים במיוחד, חלק בלתי נפרד מצמצום הבלאי שלהם – הוא ניקוי שגרתי לאחר השימוש בהם. תהליך הצלייה יוצר תנאים פיזיקליים המעודדים הצטברות והתקשות של שומנים, שאריות מזון, ולכלוכים נוספים בגריל, כשהמקומות המועדים ביותר להצטברותם הם אמבטיית הגריל ורשתות הצלייה. בעוד חלק מהאנשים נוטים להשתמש בכלים שאינם ייעודיים לניקוי גרילים – כמו מברשות שיניים ישנות, מברשות המיועדות לניקוי ביתי, ועוד… ההמלצה היא דווקא לרכוש כלי ניקוי המיועדים לניקוי של מתקני צלייה, ומסוגלים להתמודד עם הלכלוך הקשה והעיקש המאפיין אותם! אנחנו מציעים מגוון מברשות ניקוי – המיועדות לכל סוגי הגרילים והמעשנות, וגם חומרי ניקוי ייעודיים למטרה זו!

מציג את כל 11 התוצאות

מברשות T קצרות וארוכות

מברשות המתאפיינות בהנדסת אנוש נוחה במיוחד, ומצוידות בבריסטלי נחושת חזקים – המיועדים להתמודד גם עם הלכלוכים הקשים ביותר! המברשות מתאימות במיוחד לניקוי של רשתות יצוקות, ומגיעות עם ידית קצרה או ארוכה – בהתאם למתקן הצלייה שלכם והעדפתכם האישית.


מברשת ניקוי תלת ראשית

מברשת המתאפיינת בידית ארוכה ונוחה במיוחד, ומצוידת בסיבי נירוסטה חזקים. המברשת מעוצבת במבנה תלת ראשי – המאפשר הגעה לכל הצדדים של סיבי רשת הגריל, והיא מעולה לניקוי של גרילי פחם, גרילי גז ומעשנות בשרים.

מברשת בעלת ראש מתחלף


למברשת זו יתרון משמעותי, היות וניתן להחליף את ראש הניקוי שלה – בעת שהוא הופך להיות בלוי מדי לעבודה. המברשת מתאימה במיוחד לרשתות יצוקות, והיא מצוידת בבריסטלי נחושת חזקים. מבנה המברשת וידית האחיזה שלה – מאפשרים הפעלת מומנטום יעיל במיוחד בעת פעולת הניקוי. ניתן להשיג אצלנו, כמובן – גם את הראשים החלופיים למברשת, המאפשרים החלפה וריענון של המברשת מדי פעם.

מברשות ניקוי מעץ

מברשת חזקות המיועדות בעיקר לגרילי פחם! מברשות אלו מצוידות בסיבים חזקים במיוחד העשויים נירוסטה או נחושת, ומסוגלים להתמודד כמעט עם כל לכלוך. מברשות העץ מגיעות עם ידית קצרה או ארוכה, וחלקן אף מצוידות בסכין–שפכטל המובנה בראש המברשת, ומאפשר קילוף של שומן ושאריות אוכל עקשניים במיוחד!

מברשת Weber בתצורת V

מברשת איכותית, בעלת ידית אחיזה עבה ונוחה, סיבי ניקוי חזקים במיוחד, ומבנה דו ראשי בצורת V – המאפשר ניקוי יעיל של רשתות צלייה. המברשת מיועדת לגרילי פחם, גרילי גז ומעשנות בשר, והיא נחשבת לאחת המברשות הפופולאריות מתוצרת חברת Weber!

מברשת ניקוי DCHEF

מברשת ייחודית ורב שימושית, המכילה שלוש פונקציות במוצר אחד! מצד אחד סיבי נחושת חזקים, מצד שני סקוטש חזק לניקוי גוף הגריל הפנימי, ובראש המברשת – שפכטל לגירוד שאריות ושומן מרשת הצלייה!

חומר ניקוי לגריל

חומר ניקוי ייעודי לגרילים – שדואג לשחרור כימי של השומנים והשאריות היבשות, כך שלא נצטרך “להילחם” עמם בעת הניקוי! חומר איכותי במיוחד ופשוט לשימוש!

מברשות ניקוי חשובות במיוחד כאשר רוצים להבטיח את אמידותו של גריל הגז או גריל הפחמים שלנו.

גם הגריל האיכותי ביותר דורש ניקיון תקופתי כזה או אחר.

מה גם שאנו מכינים אוכל על הגריל שלנו וכמובן שנרצה שהאוכל יצא טעים ואיכותי ללא שאריות של הברביקיו הקודם.

הדברים שאתם צריכים על מנת לשמור על הגריל נקי: מברשות, חומרי ניקוי ועוד.

0
    עגלת הקניות
    עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות