קטלוג גריל גז של מיטב החברות באתר – קנייה און ליין!

 
הידעת? בעבר כולם למעט Weber השתמשו באבנים, Weber המציאו לראשונה את שיטת הפיזור ע”י משולשים, וכיום כמעט כל היצרנים מנסים אף הם לחקות את שיטת הפזור של גריל גז Weber. אך מסתבר שללא הצלחה שכן, על מנת שפיזור החום יהיה נכון וטוב, חשוב מאוד התכנון המדויק של גריל הגז בהתחשב במרחק של האש מהבשר.
באתר תוכלו למצוא את מיטב המותגים בתחום גריל גז לגינה / למרפסת או לשטח. 
בנוסף, ניתן למצוא מגוון של גרילי גז לחובבי הבשר ולמי שמחפש גריל גז מקצועי ויוקרתי. 
באתר תוכלו למצוא בטווח מחירים מהזול ועד היקר את גרילי הגז הטובים בעולם!
 
הזמנה און ליין של גריל גז שתמיד חלמתם באתר און ליין או חייגו 9200 *

חשוב לדעת כי קנייה של גריל גז מאיזה יצרן אנונימי או יבואן בלתי מורשה עשויה אולי לחסוך את אותם כמה שקלים במעמד הקניה, אך מאוחר יותר ככל הנראה תגרור שירות תיקונים יקר. או גרוע מכך, אתם עלולים בכלל לא למצוא חלקים לברבקיו שלכם ותאלצו להעמידו כאנדרטה במרפסת, שתעיד על החיסכון שעשיתם…

תמונות של גרילי גז של חברת WEBER …
גריל גז Q3200IL - לפרטים ורכישה של הגריל גז לחצו
מחפשים גריל גז מקצועי ? התשובה נמצאת בתמונה!
ספינת הדגל של חברת WEBER - גונב את ההצגה שהאורחים מגיעים לבקר
יש לכם גינה או מרפסת ? רכשו עוד היום גריל גז של חברת וובר
מגוון אביזרים לקנייה און ליין דרך האתר - מחפשים אביזרים לגריל גז?

גריל גז – כל המידע במקום אחד

בחירת גריל גז

כדי לשדרג את צליית הבשר וליהנות משימוש קל ונוח רצוי להצטייד בגריל גז שמייתר לגמרי את הצורך בנפנופים, איננו כרוך בלכלוך ושימוש בפחמים שעשויים להזיק לבריאות וכמובן לסטייקים הנצלים. ישנו מבחר גדול בשוק שמתייחס גם לטווחי המחירים. השאלה הנשאלת היא איך לבחור גריל גז? קודם יש לבדוק שלושה נתונים הכרחיים שיאפשרו לכם לדעת כי אכן מדובר בגריל עמיד, אמין ואיכותי שישרת אתכם נאמנה לטווח הארוך. שלושת הנתונים מתייחסים לשלושה סוגים שונים והם: הכרח, מדד איכות והתאמה אישית.
 

נקודות שחובה לברר

מה שהכרחי לבדוק כאשר מעוניינים לרכוש גריל גז הוא האם הוא מצוי אישור של מכון התקנים שכן על בטיחות אין להתפשר. שנית יש לבדוק מקרוב את המכסה של הגריל שמהווה למעשה את השוני הבולט ביותר בין גריל גז למנגל פחמים. כאשר אנו סוגרים את מכסה הגריל אנו מאפשרים לחום לעבור סירקולציה ובכך חוסכים מעצמנו לא מעט עשן בעיניים. כמו כן טעמו הייחודי של הבשר קשור באופן ישיר למכסה. במהלך שריפת הגז אדי מים נפלטים והמכסה הסגור מגן עליהם על ידי כך שמונע מהם להתאדות לאוויר הפתוח.

מדדי איכות שונים

יש לוודא גם שקיימת מערכת לניקוז שמנים ואיסופם, כאשר באמצעותה ניקוי הגריל הופך לפשוט ויעיל להפליא, מפזרי חום בין הבוערים עבור רשת הצלייה עליה מניחים את הבשר (חשוב להימנע מצליית הבשר על אש גלויה). ולבסוף יש לברר שפיזור הבוערים ומפזרי החום הוא אחיד על מנת לשמור על צלייה אחידה. הסוג השני כאמור הוא מדדי איכות וכאן יש תחילה לברר האם הגריל יוצר או שווק על ידי חברה מוכרת ומקצועית בעלת וותק של שנים שמסוגלת לספק חלקי חילוף ושירות תיקונים. חשוב שהגריל יתאפיין ביציבות כלומר שיהיה מאוזן וכבד.

גריל גז מקצועי הוא כזה שיוצר על ידי חומרים איכותיים ובמילים אחרות מיציקת אלומיניום. חשוב לוודא שהעובי והחוזק של המכסה, האמבטיה, הרשת (ברזל יצוק או נירוסטה) ומפזרי החום הינם מספקים שכן הם תורמים משמעותית לא רק לצלייה אפקטיבית אלא גם לרמת עמידותו של גריל גז ואורך חייו.

הצטרפו למועדון הגרילים של BBQ