ריהוט גן

מציג את כל 23 התוצאות

גינה פרטית זה תמיד היה החלום שלכם ועכשיו אתם מגישים אותו ועוברים לבית עם גינה? אם כך, אין ספק שעליכם גם להשקיע ברכישת ריהוט גן. רהיטים לחצר או לגינה הפרטית יוכלו לעשות את ההבדל בין נוחות ושימוש מאסיבי ובין גינה שאין לכם ממש איפה לשבת בה. מה שכן, בבואכם לקנות ריהוט גן לבית כדאי יהיה לבדוק היטב מה בדיוק אתם קונים כי אם יש משהו חשוב, זה העיצוב, היופי והאיכות. האם אתם רוצים לקנות כורסא אחת נוחה כמו הדגם “מיטת שיזוף אספן” שעשויה מראטן והיא כולה בעבודת יד? או שאולי אתם מעדיפים לראות מערכת ישיבה כמו “סט סיאטל” הכוללת את כל מקומות הישיבה שצריך?

איך תדעו שאתם קונים מוצר עמיד?

מה שבטוח זה שאם אתם כבר משקיעים וקונים ריהוט גן, אין ספק שלא תרצו שהוא ייהרס אחרי החורף הראשון. לכן יש לבדוק לא רק איזו חברה ייצרה את הריהוט אלא, בין היתר, מאיזה חומרים הוא עשוי. יש חומרים שיכולים לעמוד בפני השמש הקופחת של ישראל הרבה יותר בקלות לעומת חומרים אחרים שתוך כמה שבועות יראו בלויים. בנוסף, בדקו האם אתם עומדים לשלם על המשלוח של רהיטי הגן לביתכם ותוך כמה ימי עבודה הכול יגיע אליכם. אין ספק שמהרגע שבו הריהוט יגיע לביתכם לא תפסיקו לעשות בו שימוש ולכן אין סיבה לדחות את רכישתו.

ריהוט חוץ אינו כמו ריהוט פנים

ריהוט גן צריך להיות נוח לתחזוקה שוטפת. חשוב לזכור כי ריהוט הנמצא מחוץ לבית חשוף לפגעי מזג האוויר. גשם, רוחות, שלג, ברד, חול ועוד הם חלק מהגורמים המשפיעים ויכולים להזיק לריהוט. כמו כן בחוץ קיימים גם בעלי חיים היכולים לפגוע בריהוט כמו חתולים וכלבים. בשל גורמים מזיקים פוטנציאלים אלה, חשוב לשים לב לכך שיהיה נוח לנקות את הריהוט ולתחזק אותו לאורך זמן. הריהוט גן לא יכול להיפגע בקלות ולהישבר כתוצאה מגשם למשל. כמו כן חשוב לזכור כי הקיץ הישראלי הוא חם והשמש יכולה להשפיע לרעה על צבעים.

אין כמו להזמין חברים לשבת אתכם יחד בגינה, לשם כך אין להקל ראש במקום נוח לשבת בו.

0
באנר מובייל