ריהוט גן חייב להיות נוח לפני הכל

אפשר כל כך ליהנות בגינה של הבית, זהו מקום נפלא, מצד אחד עם הקסם הייחודי של הטבע ומצד שני עדיין להיות בבית. ההנאה העצומה של השהות בגינה משתווה רק לנוחות שלה. כיום, במיוחד אפשר ליהנות מנוחות מקסימלית של הישיבה בגינה. אחד הגורמים לכך הוא ריהוט גן שמגיע היום בשלל צורות וגדלים ועם נוחות המתאימה לכל אדם.

החשיבות שבריהוט

חצר או גינה ללא ריהוט לא תהיה מקום בו ניתן ליהנות ממנו כמו שצריך. נדרש ריהוט גן מתאים לשם התחושה הנוחה והנעימה הניתנת בגינה. בכל בוקר אפשר לשבת לאכול ארוחת בוקר, וגם בסופי השבוע אפשר לאכול ארוחות משפחתיות בחוץ. כמו כן אין כמו ערב רומנטי מחוץ לבית, אך במרחק אפסי ממנו לשם הנוחות שבהנאה.

פינות ישיבה

אפשר להציב בחצר פינות ישיבה מקסימות באופן אידיאלי לכל אורח. כאשר מקפידים על מספר כללים ניתן להגיע לכך בקלות רבה. הדבר הראשון בחשיבותו הוא הנוחות. ריהוט גן לא נוח לא שווה כלום. כיסאות, כורסאות, ספות ועוד חייבים להיות נוחים לישיבה לפני כל קריטריון אחר. לאחר קריטריון זה מגיע המראה. מראה טוב מושך אנשים אליו. אפשר לשלב עיצובים שונים, צבעים וטקסטורות שונות למקסימום אפקט. לבסוף, חשוב להקפיד על פרקטיות ועל כך שחייבת להיות התאמה בין הריהוט לבין מיקומו.

ריהוט חוץ אינו כמו ריהוט פנים

ריהוט גן צריך להיות נוח לתחזוקה שוטפת. חשוב לזכור כי ריהוט הנמצא מחוץ לבית חשוף לפגעי מזג האוויר. גשם, רוחות, שלג, ברד, חול ועוד הם חלק מהגורמים המשפיעים ויכולים להזיק לריהוט זה. כמו כן בחוץ קיימים גם בעלי חיים היכולים לפגוע בריהוט כמו חתולים וכלבים. בשל גורמים מזיקים פוטנציאלים אלה, חשוב לשים לב לכך שיהיה נוח לנקות את הריהוט ולתחזק אותו לאורך זמן. הריהוט גן לא יכול להיפגע בקלות ולהישבר כתוצאה מגשם למשל. כמו כן חשוב לזכור כי הקיץ הישראלי הוא חם והשמש יכולה להשפיע לרעה על צבעים.

אין כמו להזמין חברים לשבת אתכם יחד בגינה, לשם כך אין להקל ראש במקום נוח לשבת בו.